Koolitused

Kas Sa soovid õppida, kuidas ehitada energiatõhusat hoonet, keskkonnasäästlikku kütteseadet või viimistleda ruume looduslike ehitusmaterjalidega?

Pakume laia valikut koolitusi erinevatele sihtgruppidele.

Avalikud koolitused

Korraldame kõikidele huvilistele koolitusi meie Mooste kompetentsikeskuses, liikmete ja partnerite juures ning võimalusel ka reaalsetel ehitusobjektidel. Täpsema info saamiseks vaata tulevasi sündmusi ja koolitusi.
Tulevased koolitused

E-koolitused

E-koolitused võimaldavad õppida valitud teemat Sulle sobival ajal ja kohas. Need koosnevad videodest, esitlustest, allalae- tavatatest materjalidest ning iseseisvatest ülesannetest. Praktilise kogemuse saad lisaks avalikelt või tellitavatelt koolitustelt.

Tellitavad koolitused

Kui soovid enda meeskonnale või sõpruskonnale korraldada meeldejääva päeva, valime koos välja teema ja õpime põnevaid tehnikaid. Kui soovid koolitada professionaalset töökollektiivi, saame valmistada ette personaalse programmi.

Soovid kohe teada saada, kui meil midagi põnevat toimub?

Meie listides on üle 900 inimese, keda hoiame oma põnevate koolituste ja sündmustega kursis. Samuti saadame aegajalt ka uudiseid välismaalt ning põnevate projektide ülevaateid.

Oled oodatud liituma!

    sample-tall-3

    Kontakt

    Eestimaaehitus MTÜ
    E-mail: tere@eme.ee
    Telefon: +372 56 226 066